Birdy Products
Verdelers
U kan hier al onze verdelers over de hele wereld terugvinden. Bestellingen kunnen telefonisch of via onze website. Zie ook het tabblad bestellen. Hebt u interesse om Birdy verdeler te worden, geef ons een seintje en vul vlug het contactformulier in.

Brieftaubenmarkt - DEUTSCHLAND
 Helmighauser Str 24
 49774 Herßum
 DE - Deutschland

 05964 939 936
 /

 Brieftaubenmarkt@t-online.de
 www.brieftaubenshop.de
Canariz2, SL
 Bac de Roda 41
 08915 Barcelona
 ES - SPAIN

 934 65 67 68
 /

 Canariz@canariz2.com
 www.canariz2.com
Gérard LEDOUX & Fils - FRANCE
 24 rue Haute
 80500 Rollot
 FR - FRANCE

 +33 322 78 28 18
 +33 322 78 61 28

 Info@gerardledoux.com
 www.gerardledoux.com
H Meijer - NEDERLAND
 Tijgaardenstraat 68
 7572 AJ Oldenzaal
 NL - Nederland

 0541-512842
 0541-533749

 Info@quikovoeders.nl
 www.quikovoeders.nl/
L\'Ile Exotique - FRANCE
 La Belle étoile
 58220 Donzy
 FR - FRANCE

 0386 39 08 69
 /

 Charlerey.luc@wanadoo.fr
Nv VANROBAEYS - BELGIE / BELGIQUE
 Priester-Coulonstraat 100
 8930 Rekkem
 BE - Belgie / Belgique

 +32 56 41 24 07
 +32 56 42 22 22

 Info@vanrobaeysnv.be
 www.vanrobaeysnv.be
Ornitalia Product Service Srl
 Via Pradis di Sotto,6
 33010  Colloredo di Monte Albano, (Udine)
 ITA - Italy

 0039 0432888067
 00390432888305

 Ornitalia@ornitalia.com
 www.ornitalia.com
ProBIRD - United Kingdom
 56 Privett Road, Gosport
 PO12 3SU Hampshire
 GB - United Kingdom

 0239 250 3963
 /

 Sales@probird.co.uk
 www.probird.co.uk
SIM - ZOOTECNICA ANDALUZA - SPAIN
 P.I.El Pino / Avda.Hacienda San Antonio, 29
 41020 Sevilla
 ES - SPAIN

 +34 954 25 51 90
 +34 954 25 58 09

 Sim_sevilla@hotmail.com
The BIRD CARE COMPANY
 21/22 Spring Mill Ind Est,
 GL6 0BS Nailsworth
 GB - United Kingdom

 00 44 1453 835330
 00 44 1453 834302

 Advice@birdcareco.com
 www.birdcareco.com
Vanrobaeys Danmark / Paul Chr Jensen
 Lundvej 2
 8800 Viborg
 DK - Denmark

 86602090
 86602090

 Brevduesport@vanrobaeys.dk
 www.vanrobaeys.dk/
Zooversandhaus Jung
 Am roten Born 2
 56479  Westernohe
 DE - Deutschland

 02664 8598
 02664 7594

 Zooversandjung@aol.com
 www.zooversandhaus-jung.de
Dutch Language French Language German Language English Language